ÜNLÜLERİN ZAYIFLAMA SIRLARI ORTAYA ÇIKTI!

Son dönemde ünlülerin sağlıklı yaşam adına organik ürünler tüketme ve detoks furyası tüm camiayı içine aldı.

Magazin

ÜNLÜLERİN ZAYIFLAMA SIRLARI ORTAYA ÇIKTI! Ünlülerin gözdesi organik gıdalar, menülerini süslüyor. Sağlıklı kalmak için organik gıdaları tercih eden ünlüler, kişiye özel beslenme yöntemi ile de formlarını koruyor. Ayşegül Ekşioğlu, Begüm Şen, Seray Sever, Songül Öden, Raquel Habib, Aydın Uğurlular ve Yavuz Turgul'un MBF denilen yönteme başvurduğu biliniyor. Cem Yılmaz'ın da kilo vermek için beslenmede detoks programını tercih ettiği söyleniyor.

Sürekli ekran önünde olan ünlü simalar, formlarını korumaya özen gösteriyor. Tercih ettikler programlar, vücut ağırlığı, beslenme şekli, damak tadı ve sağlık koşulları göz önünde bulundurularak farklılık kazanıyor. Kişinin ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan menülerin aylık fiyatı ise aylık bin liradan başlıyor 2 bin liraya kadar çıkıyor. Diyetisyenlerce hazırlanan menüler, adrese teslim ediliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: