ÜNLÜLERLE MAGAZİNCİLER KARŞI KARŞIYA!

Ünlülerle magazin muhabirleri bowling turnuvasında buluşuyor... Büyük buluşma 1 Aralık 2010 Çarşamba günü saat 15:00 - 18:00 saatleri arasında Başakşehir Olimpia Kültür ve Eğlence Merkezi'nde

Magazin

ÜNLÜLERLE MAGAZİNCİLER KARŞI KARŞIYA! Ünlü isimler ile magazin muhabirlerinin köşe kapmaca oynamasına hepimiz alışığız. Hatta onların bu durumları çoğumuzun da hoşuna gidebilir. Onlar kâh birbirlerine kızarlar; birbirleriyle tartışırlar, kâh birbirlerinden kaçarlar. Ancak bu kez durum tam tersine dönüyor.

Birbirinden tanınmış 25 isimle, magazin basınının değerli temsilcileri bir dostluk müsabakasında bir araya geliyor.

Ünlü isimlerle haberciler aralarında kurulacak karma takımlarla yapılacak olan 1. Ünlülerle Magazincinciler Bowling Turnuvası'nda Başakşehir Olimpia Kültür ve Eğlence Merkezi'nde bowling turnuvasında kozlarını paylaşıyor; bize ise onları keyifle izlemek düşüyor.

Bowling takımlarında kimler yok ki! Tanju Çolak'tan Esra Balamir'e, Vatan Şaşmaz'dan Meral Kaplan'a, Okan Karacan'dan Engin Koç'a, Pascal Nouma'dan Tarık Mengüç'e, Balık Ayhan'dan Nuran Sultan'a, Murat Kurşun'dan Seda Üren'e, Hakan Ka'dan Günsu Baceoğlu'na, Adnan Aybaba'dan Hamiyet'e, Ozan Kaçmaz'dan Serap Akıncı'ya, Ekin'den Gülşah Güler'e, Şenol İpek'ten Zorba'nın solisti Göknur'a ve de Nuri Alço'ya kadar bomba isimler bowling turnuvasında bir araya gelecek. Birçok ünlü isismde arkadaşlarını desteklemeye gelecek.

Başakşehir'de 1 ay önce hizmete giren eğlence merkezi, Demet Akalın'ın katılımıyla düzenlenen imza töreninde gündeme bomba gibi düşmüştü. Bünyesinde pek çok ünlü ismi ağırlayan Olimpia, bu kez ünlüler ile magazin basınını bir araya getirerek yepyeni bir çalışmaya imza atmak istiyor.

Büyük buluşma 1 Aralık 2010 Çarşamba günü saat 15:00 - 18:00 saatleri arasında Başakşehir Olimpia Kültür ve Eğlence Merkezi'nde gerçekleşecek.

Bunlarda ilginizi çekebilir: