UNUTAMADIKLARI SAHNELER

Oyunculuk cazip bir iştir, perdede veya ekranda seyrederken insanı çok cezbeder. Ünlülere bugüne kadar oynayıp da unutamadıkları sahneleri sorduk. Her biri meğer neler yaşamış, neler...

Magazin

UNUTAMADIKLARI SAHNELER  DİZLERİM PARÇALANDI

Hande Ataizi:
'Melekler Adası' dizisini çekerken bir zehirlenme sahnem vardı. Yürüyerek bahçeye çıkmam gerekiyordu. Yarı baygın bir halde perdelere tutunarak ve merdivenlerden düşerek dışarıya çıktım. Sahne bittiğinde dizlerim parçalanmış haldeydi. Çok canım yandı ama güzeldi.

KANSERLİYİ OYNADIM

Ece Uslu:
En çok etkilendiğim sahnelerden birisi 'Elveda Derken' dizisinde oynadığım 'Lale' karakterinin kanser hastalığından dolayı saçlarının dökülmesiydi. O sahnede karşımda da iki tane küçük yaşta oyuncu vardı. Gerçekten sinir bozucu. Zor bir sahneydi ve beni çok etkilemişti.

KAZA MÜTHİŞTİ

Selin Demiratar:
'Acı Hayat'ın birinci sezon finalinde otomobille bir kaza sahnemiz vardı ve ben aylar öncesinden çok heyecanlanmıştım. Sete geldiğimde normal ekip kalabalığı üç katına çıkmıştı. Ambulans, itfaiye hazır bekliyordu. İnanılmaz bir sıcakta, o sahneyi çektik. Sonuç muhteşem oldu.

KAPIYI KİM AÇTI?

Burak Hakkı:
''Semum'' korku filmi benim için ilginç bir tecrübe oldu. Filmde Canan karakterini oynayan Ayçam İnci ile boş odaya giriyoruz, her tekrarda oda kapısı kendiliğinden açılıp kapandı. Belki de bir esinti açtı ama o anda aklımıza hep başka şeyler geldi.

KALP KRİZİ

Tamer Karadağlı:
'Çocuklar Duymasın' dizisinde taş fırın erkeği Haluk'un arkadaşı Selami ile barışmak için kalp krizi geçirdiği bir sahne vardı. Ben kriz geçiriyormuş gibi numara yaptım. Bir anda herkes panik oldu. Kızımı oynayan Ayşecan ağlamaya başladı. O sahne çekilirken benim gerçekten kalp krizi geçirdiğimi sanmış.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: