Boğaz'a karşı lezzet ve eğlence bir arada: Etna Steak Restoran

Göz alıcı İstanbul manzarası ve esen boğaz havasıyla yaz akşamlarını unutulmaz kılın… Etna Steak Restaurant, misafirlerine keyifli bir yemek ve nezih bir eğlence imkânı sunuyor. Boğaz’ın incisi Sortie’nin içinde yer alan, rahat ve şık konsepti ile smart casual bir tarza sahip olan Etna Steak Restaurant’ın kısa sürede yakaladığı başarının arkasında ünlülerin ve cemiyet hayatının ileri gelenlerinin yakından tanıdığı başarılı işletmeci Enver Polatlı, yeni lezzetler keşfetme tutkunu işadamı Serdar Uşaklı ile ünlü şef Kemal Kabadayı’nın el ele vermesi yatıyor.

Diğer Haberler

Boğaz'a karşı lezzet ve eğlence bir arada: Etna Steak Restoran Sağlam Kadro, Kaliteli Lezzetler

Güçlü ve kaliteli bir kadroya sahip olan Etna Steak Restaurant’ın mutfağının başında, Çırağan Sarayı ve Borsa Restoran’da uzun yıllar çalışmış olan ödüllü şef Kemal Kabadayı yer alıyor. Etna Steak Restoran’ın kurucusu işadamı Serdar Uşaklı da gastronomi alanına dair bilgileri ile restorana artı değer katıyor. Dünya mutfağı ile Steak House’u bir araya getiren Etna Steak Restoran, Çubuklu 29, Zihni, Reina, gibi mekânlarda yöneticilik yapmış olan isim Enver Polatlı tarafından yönetiliyor.

Yaz mevsimine uygun, hem çok lezzetli hem de hafif bir menü…

Etna Steak Restaurant’ın doğal ürünlerin kullanıldığı, aylar süren titiz çalışma ile hazırlanan özel menüsünde; damakta iz bırakan efsane lezzet Etna Lokum ön plana çıkıyor.Muhteşem manzarası, doyurucu, sağlıklı ve lezzetli seçimlerin yer aldığı menüsünün yanı sıra egzotik kokteyller, özel şarap koleksiyonları ve limitsiz yerli içki servisleri de mekânı cezbedici kılan özelliklerden..


Menü:
Başlangıç Tabağı: 8 Çeşit Serpme Meze
Ara Sıcak: Etna Börek, Mitte Köfte
Salata: Mevsim Salata
Ana Yemek: Dağ Kekikli Tavuk Izgara, Etna Lokum, Etna Köfte
Tatlı: Mevsim Meyveleri
İçecek: Limitsiz İçecek
Menü Fiyatı: 170 TL

Etna Steak Restaurant iletişim için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: