UNUTULMAZ'IN AKSİYON SAHNELERİ NEFES KESECEK

Magazin

UNUTULMAZ'IN AKSİYON SAHNELERİ NEFES KESECEK Unutulmaz dizisinin bu hafta ekrana gelecek 70.bölümünde aksiyon sahneler nefesleri kesecek. Mert Yavuzcan (Batu) adamı olan Serdar Şedele (Dinçer)'in Harun tarafından deşifre olması üzerine Beyoğlu'nda bir apartmanın terasına çağırarak önce simit ikram etti ardından tabancayla vurdu.

Yapımcılığını Ahmet Bayram'ın Yönetmenliğini Cem Tabak'ın yaptığı ATV ekranlarında her Çarşamba akşamı yayınlanan “Unutulmaz” dizisinin bu hafta ekrana gelecek bölümünde aksiyon sahneler var. Dizide, Serhan Yavaş (Harun)'dan intikam almaya çalışan Batu adamı Dinçer'in Harun'un üstüne yollar. Harun tarafından deşifre olan adamı Dinçer'i Beyoğlu'nda bir apartmanın teras katına çağırarak önce simit ikram eder ardından tabancayla vurur. Dinçer'in Batu'ya sarılarak yere yavaş yavaş yığılması ve elinde simitle yaşamına veda etmesi ekranları başında ki Unutulmaz izleyicilerini oldukça duygulandıracak. Batu'nun da duygusal anlar yaşadığı sahne şimdiden merak konusu oldu.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: