Uraz Kaygılaroğlu ile Aslı Enver arasındaki gerçekler günler sonra ortaya çıktı!

Birbirlerini tanımadık için yemeğe çıktıkları ancak anlaşamayarak flört aşamasında görüşmeyi kestikleri iddia edilen Aslı Enver ile Uraz Kaygılaroğlu’nun arasındaki asıl gerçekler günler sonra ortaya çıktı. İklinin sadece bir yemekte buluşmadıkları, geçtiğimiz ay 3 gün Amsterdam’da tatil yaptıkları öne sürüldü.

Magazin

Uraz Kaygılaroğlu ile Aslı Enver arasındaki gerçekler günler sonra ortaya çıktı! Magazin dünyasının gözde ikilisi Aslı Enver ile Uraz Kaygılaroğlu hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Geçtiğimiz günlerde görüşmeye başlayan ikilinin, baş başa yemeğe çıktığı ancak bu yemek sonrası birbirlerine uygun olmadıklarını düşünerek aşk yaşamaktan vazgeçtikleri konuşulmuştu. Ancak işin aslı böyle değilmiş.

Murat Boz, Aslı Enver'i tamamen sildi!

Murat Boz, Aslı Enver'i tamamen sildi!İkilinin çok yakın bir dostlarının iddiasına göre böyle bir yemek Türkiye'de yenmedi. Takvim'in haberine göre; Aslı Enver ve Uraz Kaygılaroğlu, geçtiğimiz ay gözlerden uzak bir tatil yapmak için soluğu birlikte Amsterdam'da aldı. Üç gün birlikte tatil yapan ikili, bu tatil dönüşü ise aşk yaşamaktan vazgeçip dost kalmayı tercih etti.

Melis İşiten'den 7 ay önce boşanan Uraz Kaygılaroğlu, son dönemde genç kızların gözdesi oldu. (Kaynak takvim.com.tr)

Murat Boz'la Aslı Enver'in aralarına Uraz Kaygılaroğlu mu girdi?

Murat Boz'la Aslı Enver'in aralarına Uraz Kaygılaroğlu mu girdi?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: