Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten boşanıyor!

Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten boşanma kararı aldıklarını yaptıkları ortak bir açıklamayla duyurdu

Magazin

Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten boşanıyor! 2014 yılında evlenen Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten çifti boşanma kararı aldı. İkili kötü haberi yaptıkları ortak açıklama ile duyurdu. Anlaşmalı olarak boşanacaklarını belirten çift, boşanma nedenlerinin görüş ayrılığı olduğunu söyledi.

İşte ünlü çiftin menajeri tarafından yapılan o açıklama:

"Saygıdeğer basın mensupları,

Oyuncularımız Uraz ve Melis Kaygılaroğlu 2014 yılından bu yana evli bulunmaktadır. Evlilik birliği içerisinde geçen ve bugüne kadar gelinen süreç içerisinde her zaman birbirlerine sevgi ve saygı ile bağlı kaldılar. Evliliklerini kızları Ada ile taçlandırdılar. Tabii ki, her evlilikte olduğu gibi eşler arasında bazı konularda görüş ayrılıkları, anlaşmazlıklar olabilir. Yaşanan bu görüş ayrılıkları bir zaman sonra evliliğin sorunsuz ilerlemesi önünde bir engel teşkil eder hal alabilir. Bugün gelinen noktada oyuncularımız ortak sürdürmekte olduğu hayatın temel prensiplerinde anlaşmazlıklar yaşamaktadır.

Bu nedenle birbirlerini severek başlattıkları evliliklerini sonlandırma kararı almış bulunmaktalar. Bu hususta yasal başvurular avukatları aracılığı ile gerçekleştirilmiştir. Kararları ne olursa olsun birbirlerine olan saygıdan en ufak bir eksilme olmaksızın, müşterek çocuklarının en iyi şekilde yetişmesi için bir anne ve baba olarak üzerlerine düşenleri fazlasıyla yerine getireceklerinden kimsenin şüphesi olmasın.

Her ikisinin de en büyük önceliği kızları Ada’nın huzurlu bir ortamda büyümesidir. Siz saygıdeğer basın mensuplarından ricamız, bu zor süreçte almış oldukları zor karara, ortada 3 yaşındaki kızları Ada’nın bulunduğu gerçeğini göz önüne alarak, saygı duyulması, tarafımızca verilmeyen veya teyit edilmeyen hiçbir beyanata itibar edilmemesidir.

Yaşadıkları bu zor sürece, hassasiyetle anlayış göstereceğinize olan inancımız tamdır."

Bunlarda ilginizi çekebilir: