Uraz Kaygılaroğlu'ndan ayrıldığı diziye mesaj!

Sefirin Kızı'nda rol alan Uraz Kaygılaroğlu, bir dijital platformda yayınlanan 'Aynen Aynen' isimli diziden ayrılmıştı. Kaygılaroğlu sosyal medya üzerinden eski partneri Nilperi Şahinkaya'ya mesaj gönderdi.

Dizi Galeri

Uraz Kaygılaroğlu'ndan ayrıldığı diziye mesaj! Şu sıralar Sefirin Kızı dizisiyle ekranlarda olan Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahinkaya ile 'Aynen Aynen' isminde bir internet dizisinde rol alıyordu. Önce Youtube'da kısa partlar halinde yayınlanmaya başlayan dizi başarılı olunca BluTV'ye transfer oldu.


Fakat Sefirin Kızı dizisinin başlamasıyla birlikte Uraz Kaygılaroğlu, Aynen Aynen'e yeteri kadar vakit ayıramadı. Bunun üzerine de projeden çekildi. Kaygılaroğlu'nun yerine ise Kerem Bürsin'le anlaşmaya varıldı.

Aynen Aynen yakında Kerem Bürsin'li yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam edecek. Nilperi Şahinkaya da Instagram hesabından çekimlerinin başladığını duyurdu ve bir fotoğraf yayınladı. Uraz Kaygılaroğlu, paylaşıma “Başarılar fıstığım” notu ile yanıt verdi. Şahinkaya’nın hayranları gittiği için üzgün olduklarını belirten yorumlar yaptı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: