Uraz Kaygılaroğlu'nu kızdıran yorum!

Uraz Kaygılaroğlu'nun Instagram sayfasında paylaştığı fotoğraf genç oyuncu ile takipçisini karşı karşıya getirdi.

Magazin

Uraz Kaygılaroğlu'nu kızdıran yorum! Ünlü oyuncu ve sunucu Uraz Kaygılaroğlu, Instagram hesabından kızı Ada ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak altına "Bir ömür sırtımda taşırım seni küçük b..çuk" notunu düştü. Kaygılaroğlu'nun bu notuna bir takipçisi tepki vererek, "Uraz Bey insan kendi evladı için böyle bir kelime kullanır mı? Bizlere bu şekilde nasıl örnek olacaksınız? sizi sadece büyükler değil, çocuklar da takip ediyor. Yanlış şeyler öğretiyorsunuz" sözleriyle cevap verdi. Yaşanan olayın ardından Uraz Kaygılaroğlu, takipçisine sosyal medya üzerinden yanıt verdi:

"Kimseye örnek olmak haddime değil hanımefendi... Bu işler bireylerin ailelerine aittir. Burası benim şahsıma ait kullandığım fotoğraf albümüdür. Konu içinde geçen 'b..kçuk' ise benim öz kızımdır. Kendisine nasıl hitap edeceğim, onu nasıl yetiştireceğim ise benim bileceğim bir şeydir. Sayfamı takip ediyor olmanız bana akıl verebileceğiniz anlamına gelmez. İyi günler dilerim."

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: