Urban Care 3. yaşını kutladı!

Saç bakım markası olmanın yanı sıra bir yaşam tarzı sunan URBAN Care 3. Yaşını iş dünyası, basın ve ünlü isimlerin bir araya geldiği büyük bir partiyle kutladı.

Kadın

Urban Care 3. yaşını kutladı! Morini Cafe’de gerçekleşen partideşehre dönüş konseptiyle URBAN Care’in New York’ta çekilen reklam filmi ve yeni dönemde markanın yüzü olacak ‘URBAN Girl’ Hilal Yabuz davetlilere tanıtıldı.

Şehirli, hayatın içerisinde, sanatın, eğlencenin keyfini süren ve kişisel bakımına özen gösteren kadınların markası olan URBAN Care’in Marka Müdürü Selen Yorgun geccede kısa bir konuşma yaptı ve şunları dile getirdi;

"Şehre dönüş yaptığımız şu günlerde URBAN ruhuyla bir araya gelmek ve hızla büyüyen, şehrin enerjisinden beslenen markamızın yeni yaşını sizlerle kutlamak istedik. Bir hayal olarak başlayan URBAN Care markamızın yaratım sürecinden bugüne geldiği nokta, Türkiye’de sayılı saç bakım markalarından biri olması bizim için çok büyük bir gurur. Heyecanımıza ortak olduğunuz, bizi büyüttüğünüz ve bugün burada olduğunuz için herkese teşekkür ederiz." dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: