ÜRDÜN'E KADAR UZANDIK

Çeşitli ülkelerde ilgi ile izlenen bazı Türk dizilerine Ürdün'de de rağbet ediliyor.

Magazin

ÜRDÜN'E KADAR UZANDIK Lübnan'dan çeşitli ülkelere uydudan yayın yapan bir televizyon kanalı tarafından gösterilen Türk dizileri Ürdünlülerden büyük ilgi görüyor.

Merkezi Lübnan'da bulunan ve uydudan çevre ülkelere de yayın yapan MBC televizyonunda Arapça dublajlı olarak 'Nur' adıyla yayınlanan Türk dizisi Gümüş ve 'Sanavat Al-dayaa' ismiyle yayınlanan Ihlamurlar Altında izleyenlerin büyük beğenisini topladı.

Dizilerin yayınlandığı gün Amman'daki büyük alışveriş merkezlerinde bulunan kafe ve restoranları dolduranların dev ekranda Türk dizilerini izledikleri kaydedildi.

Öte yandan, Gümüş'ün başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ve Songül Öden ile Ihlamurlar Altında'nın başrol oyuncuları Bülent İnal ve Tuba Büyüküstün'ün posterleri de bazı iş yerlerinin camlarını süslüyor.

Bu arada, Türk oyuncuların fotoğraflarının bastırıldığı tişörtlerin de bazı iş yerlerinde satışa sunulduğu bildirildi.

Amman'da ayrıca, şarkıcı İntizar'ın 'Ihlamurlar Altında' adlı parçasının, kapağında yabancı bir kadının fotoğrafı bulunan kaset ve CD'lerle satılması dikkat çekti.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: