ÜRKEK TAVŞAN GİBİYİM’

17 yaşında ilk albümünü çıkaran Atiye müziğinde R&B, hip-hop, rock, modern bir çok tarzı bir araya getirdiğini söylüyor.

Magazin

ÜRKEK TAVŞAN GİBİYİM’ Üç yıl önce çıkardığı albümle müzik dünyasına adım atan Atiye, seksi görüntüsü ve danslarıyla dikkatleri üzerine çekti. Almanya’da yaşayan ve liseyi bitirdikten sonra Türkiye’ye gelen Atiye, geçtiğimiz günlerde kendi adını taşıyan ikinci albümüyle sevenlerinin karşısına çıktı. Aynı dönemde çıktığı Hadise ile sürekli kıyaslanan şarkıcı, 'Tarzlarımız çok farklı' diyerekrakip olmayacaklarını söylüyor. Ailesinin işlerinden dolayı ülke ülke gezen ve beş dil bilen Atiye, yaptığı müziği kendi gibi 'Melez' olarak değerlendiriyor. Sahnede şarkıları, dansları ve kıyafetleriyle dikkat çeken Atiye 'Ben sahne için yaratılmışım. İdolüm Michael Jackson. Ancak sahne dışında çekingen ve ürkek bir tavşan gibiyim' diyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: