Usta oyuncu, ayakta alkışlandı!

Usta oyuncu Salih Kalyon’un 55 yıllık sanat yaşamından kesitler anlattığı yeni oyunu ‘Memleket Saat Ayarı’ prömiyerini Bodrum’da yaptı.

Kültür-Sanat

Usta oyuncu, ayakta alkışlandı! Kalyon’un 55 yıllık sanat yaşamı boyunca ülke genelinde gerçekleştirdiği tiyatro, sinema ve televizyon çalışmaları sırasında yaşadıklarını kahramanlarının ağzından mizahi ve teatral bir dille izleyici ile paylaştığı yeni oyunu Memleket Saat Ayarı, tiyatroseverlerden tam not aldı.

Oyunun sonunda dakikalarca ayakta alkışlanan usta oyuncu, serin ve rüzgarlı havada kendisini izlemeye geldikleri ve heyecanına ortak oldukları için tüm sevenlerine teşekkür etti.


Bodrum’daki ilk oyununda Kalyon’u, usta isimler Ayşe Kökçü ve Ali Poyrazoğlu da yalnız bırakmadı.

Oyunun sonunda, 30 yıllık Bodrumlu komşuları ve dostları hazırladıkları plaketle Salih Kalyon’a anlamlı bir sürpriz yapıp duygusal anlar yaşattılar. Memleket Saat Ayarı, 25 Eylül Çorlu ve 29 Eylül’de ise İstanbul Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde tiyatroseverlerle buluşmaya devam edecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: