USTA OYUNCU FİKRET HAKAN SİNİRDEN PATLADI!

Metin Akpınar'dan sonra Fikret Hakan da ağzını bozdu! Usta oyuncu, konuşmak üzere çıktığı kürsüde kendini dinlemeyen seyircilere fırça attı!

Magazin

USTA OYUNCU FİKRET HAKAN SİNİRDEN PATLADI! Sanat dünyasında yeni trend argo üslup! Modayı, ünlü oyuncu Metin Akpınar, İstanbul Film Festivali'nin açılış gecesinde, kendine soru soran gazeteciye "Ha s....r oradan, eşşoğlueşşek" diyerek başlatmıştı. Bu kez bayrağı Fikret Hakan devraldı. Hakan, restore edilen eski filmi 'Üç Arkadaş' için düzenlenen gala gecesinde seyircileri payladı.

HAYVAN MISINIZ SİZ HA!

Konuşmak için çıktığı kürsüde, davetlilerin kendi aralarında konuşmalarına kızan Hakan, önce "Yaptığınız terbiyesizlik!" diye bağırdı. Davetlilerin konuşmaya devam etmesine sinirlenen usta oyuncu birden kendini kaybetti: "İnsan mısınız, hayvan mısınız siz? Sinemaya karşı duruş 50 yıldır var. Sizdeki bu hıyarlık da 50 yıldır var. Bu hıyarlık sizde kalıcı olmuş artık. Hıyaroğlu hıyarlar sizi... Eve gidince aynaya bakın da utanın. İnsan mısınız, hayvan mısınız ispatlayın!"

MEMDUH ÜN KISA KESTİ

Fikret Hakan'la aynı kürsüyü paylaşan 'Üç Arkadaş' filminin yönetmeni Memduh Ün; olayı sessizce izledi. Çıkışta ise "Restore işi çok sevindirici bir proje" demekle yetindi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: