ÜSTSÜZ ANNEYE REST

Semiramis Pekkan'ın etraftan övgü alan güzel vücudunu sergilediği yarı çıplak fotoğrafları başına dert oldu. Oğlu Zoran evi terk ederek babasının yanına taşındı.

Magazin

ÜSTSÜZ ANNEYE REST Her yaz kardeşi Ajda Pekkan ve Hint asıllı eski eşi Gulu Lanvani'den olan oğlu Zoran'la Bodrum'da tatil yapan Semiramis Pekkan'ın bu yılki tatili bronzlaşma aşkı yüzünden zehir oldu. Pekkan, geçtiğimiz haftalarda arkadaşlarıyla birlikte 'Tange' isimli teknesiyle Bodrum'un mavi koylarına açıldı. Hattat Koyu'na demirleyen Semiramis Pekkan, üstsüz bir halde paparazzilere yakalanınca olanlar oldu.

Bu fotoğraflarıyla birçok kişinin tepkisini çeken Semiramis Pekkan'a en sert eleştiri oğlu Zoran'dan geldi. Zoran, geçtiğimiz sene de üstsüz yakalanan annesine bu defa fena patladı. Zoran, annesiyle günler boyu süren büyük kavgaların ardından eşyalarını toplayarak babasının yanına gitti. Şimdilerde teyze Ajda Pekkan'ın anne-oğulun arasını düzeltmek için uğraştığı konuşuluyor.
Takvim
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: