ÜTÜDE SUCUK PARTİSİ!

Bülent Ersoy, Almanya seyahatinde bir 'ilk'e daha imza attı!.. Ersoy, kaldığı otelin odasında Türkiye'den götürdüğü sucukları ütüyle pişirtti, ardından da afiyetle yedi.

Magazin

ÜTÜDE SUCUK PARTİSİ! Sonunda bu da oldu! Almanya'ya giden Bülent Ersoy, yanında sucuk götürdü... Gecce yarısı canı sucuk çekince Diva'nın yardımcısı 'ütü üzerinde sucuk' pişirdi!.

Yeni yöntem yarattı
Geçtiğimiz günlerde Almanya'ya giden Diva, ütü üzerinde pişen sucuğun tadını unutamamış olacak ki bu seyahate çıkmadan önce yanına sucuk aldı. Bir gecce yarısı yine sucuk krizine giren Diva'nın imdanına da yardımcısı koştu. Hemen ütüyü prize takan Bülent Ersoy'un yardımcısı, sucuğu iyice kızgınlaşan ütü üzerinde pişirdi. Diva'ya da sucuğu afiyetle yemek düştü. Ancak Bülent Ersoy'un tek sıkıntısı kaldığı otel odasındaki buram buram sucuk kokusuydu.

Tek dert; kokusu!
Yemek tutkunu olan Bülent Ersoy'un 'damak tadı' için yapmayacağı şey olmadığı kanıtlandı! Bundan 6 yıl önce Oya Aydoğan'la yurt dışı seyahatine giden Diva'nın canı kaldığı otel odasında sucuk çekti. Sucuğu nasıl pişireceklerini kara kara düşünen Ersoy ile Oydoğan'ın aklına dahiyane bir fikir geldi: 'Sucuğu ütü üzerinde pişirmek.' Türkiye'ye döndüklerinde bu ilginç sucuk partisini anlatan Bülent Ersoy ile Oya Aydoğan, yeni bir pişirme yönteminin de öncüsü oldu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: