Üvey kızından şok açıklama!

Ünlü yönetmen Woody Allen'in üvey kızı Dylan Farrow: O tacizciyi yüceltmeyi bırakın!

Dünya Magazin

Üvey kızından şok açıklama! Dylan Farrow, daha önce de gündeme gelen taciz olayını New York Times'a gönderdiği bir mektupla anlattı: 1992'de çocukken babamın cinsel tacizine uğradım. Beni tavan arasına götürüp taciz ederdi.Mektuba “En sevdiğiniz Woody Allen filmi hangisi” sorusuyla başlayan Dylan Farrow, 7 yaşındayken uğradığı tacizin ayrıntılarını kaleme aldı: "Baş parmağını ağzıma sokardı. Oyuncak trenle oynamam için beni yüzüstü yere yatırır, taciz ederdi. Kulağıma ‘Sen iyi bir kızsın’ diye fısıldardı."

Bugün 28 yaşında olan Farrow, Hollowood'un "Evlerine kaos getiren av peşindeki Allen'ı yüceltmekten vazgeçmesi gerektiğini" savundu.

"Bugün oyuncak trenlere bakmakta zorlanıyorum” diyen Farrow, Allen’ın kendisini yatağın altına soktuğunu ve bu sırada üvey babasının iç çamaşırlarıyla olduğunu da anlattı: “Kafasını bacaklarıma koyar, nefes alıp verirdi."


Allen hakkında tacizin gerçekleştiği öne sürülen dönemde soruşturma başlatılmış fakat dava açılmamıştı. Savcılığın atadığı psikologlar, Dylan Farrow'un tacize uğramadığı sonucuna varmışlardı. Ancak daha sonra savcılardan biri, Allen'ın yargılanmasını sağlayacak bulgular olmasına rağmen, çocuğu korumak için dava açmamayı tercih ettiğini söylemişti.
Woody Allen, iddiaları sürekli reddetti. Allen, bu iddiaların 1992'de ayrıldığı eşi, Dylan'ın annesi Mia Farrow tarafından ortaya atıldığını savundu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: