Uyumadan yüzünüdü yıkayın!

Ecollagen Üçlü Temizleyici ile cildinizde etkili bir temizlik elde edebilirsiniz...

Kadın

Uyumadan yüzünüdü yıkayın! Kuru ve Hassas Ciltler

Kuru ve hassas ciltlerin yağ tabakası yetersizdir. Ciltte ki gözenekler gözle görülmeyecek kadar küçüktür. Olumsuz hava koşulları kuru ciltlerin daha da çok tahriş olmasına yol açar. Bu tip ciltler gergin ve pürüzlü olur. Kök Hücre özüyle güçlendirilmiş Ecollagen Üçlü Temizleyici ile cildinizde etkili bir temizlik elde edebilirsiniz.

Normal ve Karma Ciltler

Normal ciltler mükemmel bir yağ-su dengesine sahip olduğundan son derece problemsizdir ve özel bakımlara ihtiyacı yoktur. Siyah noktalar yok denecek tadar azdır. Kuruma, çatlama gibi sorunlarla pek karşılaşmazlar. Ancak yine de iyi bir temizleyiciye ihtiyacı vardır.


Yağlı Ciltler

En problemli cilt grubu arasında yer alır. Sivilce ve siyah nokta sorunu yaşanır. Bu nedenle yağlı cilde sahip olanların cilt temizliği ve bakımına büyük önem vermeleri gerekir. Yağlı cildin tek iyi tarafı kolay kolay kırışmamasıdır. Ne var ki, aynı zamanda sıkılığını kaybetmiş olduğundan erken yaşlarda bile sarkmalar başlayabilir. Bu nedenle güçlendirilmiş bir temizleyiciye ihtiyaç duyar.

Temiz, berrak, güzel ve sağlıklı görünen cilt için temizlik çok önemlidir. Ne kadar yorgun olursanız olun asla yüzünüzü temizlemeyi atlamayın ve bunu rutin haline getirin. Yüzdeki tüm kalıntıları ortadan kaldırmak için derinlemesine bir temizlik şarttır. Temizleyiciniz cilt tipinize uygun olmalı ki hem reaksiyon göstermesin hem de bakımınızı yapsın. Oriflame’in Bitki Kök Hücre özüyle güçlendirilmiş temizleyicisi Ecollagen Üçlü Temizleyici ile cildinizde etkili bir temizlik elde edebilirsiniz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: