Uyuşturucu davasında ünlülere şok!

Uyuşturucu davasında ünlüler hakkında 2'dan 5 yıla kadar hapis cezası istedi.

Magazin

Uyuşturucu davasında ünlülere şok! Ünlü oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Murat Yıldırım, Sarp Apak, Engin Günaydın, Hakan Yılmaz, Ersin Korkut gibi isimlerin de sanıkları arasında 53 kişinin yargılandığı davada savcı esas hakkındaki görüşünü açıkladı.

Duruşma savcısı Ümit Özkan mütalaasında, Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Gürtekin, Murat Yıldırım, Orçun Koray Candemir, Cemil Büyükdöğerli, Kaan Uysaler, Özgür Çakıt, Duygu Yetiş, Selma Yılmaz, Uğur Bilgin, Sarp Apak, Kaan Razgırar, Onur Buldu, Murat Eken, Engin Günaydın, Hakan Yılmaz, Ersin Korkut, Gökçe Özyol, Erdem Baş, Mustafa Şinasi Yurtsever, Uluç Bayraktar ve Mehmet Can Karcı için sadece "Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak" suçundan 1'er yıldan 2'şer yıla kadar hapis cezası talep etti.

Ünlü isimlerden Rıza Kocaoğlu, Fırat Dağdaş, Dilek Dağdaş, Burhan Albayrak, Aydın Kardaş, Mehmet Fırat Alyamaç, Mustafa Çardak, Murat Yaşar, Şengül Yaşar, Gül Zirek, Vedi İzzi için ise sadece "Uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti" suçundan 5'şer yıldan 15'şer yıla kadar hapis cezası istendi.

Hürriyet

Bunlarda ilginizi çekebilir: