UYUŞTURUCU PASPASIN ALTINDA!

Deniz Seki'nin, eski sevgilisi Hüsnü Şenlendirici'nin stüdyosuna kadar uyuşturucu servisi yaptırdığı iddia edildi...

Magazin

UYUŞTURUCU PASPASIN ALTINDA! 24.5 yıl hapis istemiyle yargılanan cezaevindeki popçu, kendi siparişlerini de kapısının önündeki paspasın altına bıraktırıyormuş.

Uyuşturucu ticareti yapmak' suçundan 24.5 yıl hapsi istenen şarkıcı Deniz Seki'nin eski sevgilisi Hüsnü Şenlendirici'ye stüdyoda kaldığı zamanlarda uyuşturucu gönderdiği iddia edildi. İkilinin iddianameye yansıyan telefon konuşmalarında Seki'nin, sık sık ünlü klarnetçi için uyuşturucu siparişi verdiği, Şenlendirici'nin ise bittikçe eski sevgilisinden uyuşturucu istediği yer aldı. Ünlü popçunun, temin ettiği uyuşturucuyu torbacılar aracılığıyla Şenlendirici'nin stüdyosuna kadar ulaştırdığı da kayıtlarda yer aldı.
Öte yandan Seki'nin uyuşturucu aldığı kişilerden Abdullah Haner ifadesinde, basından tanıdığı popçuya uyuşturucuyu şahsen vermediğini, evinin kapısına kadar giderek paspasın altına bıraktığını söyledi. Seki'nin uyuşturucu parasını ise şoförü Mecit Çam aracılığıyla Haner'e gönderdiği iddia edildi.

Kardeşi de 'emanet' almış
İkili arasındaki telefon konuşmalarında, Hüsnü Şenlendirici'nin kardeşinin Deniz Seki'den uyuşturucu istediği ortaya çıktı. (akşam)

Bunlarda ilginizi çekebilir: