'UYUŞTURUCU TEDAVİSİ GÖRSÜN' TALEBİ

Deniz Seki, avukatının 'tutuksuz yargılansın' talebiyle açacağı davaya bel bağladı. Dava kabul edilirse, Seki serbest kalıp ilk duruşmaya kadar tedavi görecek

Magazin

'UYUŞTURUCU TEDAVİSİ GÖRSÜN' TALEBİ Uyuşturucu operasyonu kapsamında tutuklanarak cezaevine konulan Deniz Seki, avukatı Volkan Hidayetoğlu'nu azletmiş ve yeni avukat Filiz Kayalar'la el sıkışmıştı. Davayı alır almaz çalışmalara başlayan Seki'nin yeni avukatı, ilk iş olarak müvekkilinin ekim ayındaki mahkemeye kadar cezaevinde kalmaması için dava açma kararı aldı. Kayalar, 'Deniz Seki bu süre boyunca tutuksuz yargılansın. Bu süreç içinde de tedavi görsün' isteğinde bulunacak.

Yeni avukatın konuyla ilgili mahkemeye başvuracak olması Seki ailesine de umut ışığı oldu. Öte yandan ünlü popçunun eski sevgilisi Hüsnü Şenlendirici'nin avukatı da, 'Tutuksuz yargılanma söz konusu olabilir' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: