UZAN'LA GÖRÜNTÜLENEN KİŞİ ORTAYA ÇIKTI!

Alara Uzan’ın birlikte görüntülendiği erkeğin Kaan Sert değil, Mehmet Pisak olduğu ortaya çıktı. Pisak'ın bu fotoğraf yüzünden sıkıntılı günler geçirdiği konuşuluyor..

Magazin

UZAN'LA GÖRÜNTÜLENEN KİŞİ ORTAYA ÇIKTI! Cem Uzan'ın boşanma davası açtığı eşi Alara Uzan'ın (Koçibey) birlikte görüntülendiği erkeğin aşk yaşadığı iddia edilen Kaan Sert değil, genç işadamı Mehmet Pisak olduğu ortaya çıktı...

İşadamı Cem Uzan'la sancılı bir boşanma dönemi yaşayan Alara Uzan (Koçibey) oldukça sıkıntılı günler geçiriyor. Geçen hafta Lucca Bar'da genç bir erkekle görüntülenen Koçibey'in yanındaki erkeğin işadamı Yurdal Sert'in yeğeni Kaan Sert olduğu iddia edilmişti. İkilinin uzun zamandır birlikte olduğu hatta Uzan'la evliliğinin de bu ilişki yüzünden sarsıldığı öne sürülmüştü. Bu iddiaların ardı arkası kesilmeyince Kaan Sert sessizliğini bozdu ve “Akıl sağlığı yerinde biri olarak boşanma süreci yaşayan bir kadınla bırakın birlikte olmayı, görüşmem bile.

Alara'yla en son 1,5 yıl önce karşılaştık. O fotoğraftaki de ben değilim” dedi. Bu açıklamanın ardından 'Koçibey'in yanındaki meçhul erkek kim?' sorusu gündeme geldi. Bu sorunun cevabı da çok geçmeden ortaya çıktı. Koçibey'in yanındakinin Pak Holding'in ortaklarından İskender Pisak'ın oğlu Mehmet Pisak(28) olduğu öğrenildi. Uzun süredir sosyetenin tanınmış ismi Aslı Tümen ile birlikte olduğu bilinen Pisak'ın yayınlanan bu fotoğraf yüzünden sıkıntılı günler yaşadığı da konuşuluyor.

Geçen hafta Lucca'da Alara Koçibey'in yanında görüntülenen erkeğin Kaan Sert olmadığı ortaya çıktı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: