UZUN SÜREDİR ŞÖHRETLE DERDİM VAR!

Güzel sanatçı Şevval Sam'dan birbirinden ilginç şöhret itirafları...

Magazin

UZUN SÜREDİR ŞÖHRETLE DERDİM VAR!  HABERTURK'te Balçiçek Pamir'in programına konuk olan Şevval Sam, şöhretli olmaktan pek hoşnut değil.

'Ben şöhretle uzun süredir derdi olan biriydim. Bir türlü alışamıyordum şöhretin getirdiği bazı şeylere' diyen Şevval Sam şöhret olmanın getirdiği dezavantajları da şöyle anlattı:

'İnsanların bazı davranış biçimleri var. Mesela sana 'mal' olarak bakıyorlar. Onların malı gibi... 'Bak bakayım şuradan, bir Karadeniz şivesi konuş' falan diyorlar. O başka birşey, ben de başka bir şeyim dediğinde 'Tamam o zaman ben de seni seyretmiyorum' gibi böyle saçma sapan şeyler oluyor. Bu da biraz eğitim seviyesiyle ilgili. Şöhret benim için bir amaç değil, bir sonuç. Araç bile değil, çünkü bir şey yaparken aldığım haz benim için yeterli oluyor.'

Leman Sam'ın kızı olmak dezavantajdı

Oyunculuğun yanısıra son dönemde yaptığı albümlerle adını müzik dünyasında da duyuran Şevval Sam, Leman Sam gibi bir ismin kızı olmasının şarkıcılığa geçtiği süreçte kendisini zorladığını söyleyerek 'İster istemez mukayese ediliyorsunuz, iyi bir şey de yapsanız 'Acaba Leman Sam ın kızı diye mi?' denilebiliyor. O yüzden biz annemle çok fazla programlara çıkmadık, ortak projelerde çok fazla yer almadık. Allahtan ben çok daha önce oyunculukla yapmam gerekenleri yaptım. Belli açılarda ispat ettim. Müzik hayatımdan hiç çıkmamıştım. Feride dizisinin şarkısını söylemiştim. İçinde olduğum bütün projelerde bir şekilde şarkı söyleme fırsatı bulduğum zaman kaçırmıyordum' diye konuştu.

TelevizyonGazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: