Uzun ve geniş hırkalar modayı ele geçirdi!

2018 yılına uzun hırkalar damga vurdu...

Kadın

Uzun ve geniş hırkalar modayı ele geçirdi! Moda bir sanattır. Kendi tarzını yaratma sanatı. Bazen istediğiniz kadar marka kıyafetlere para dökün, doğru parçayı doğru kombin yapamadığınız takdirde yine de şık olamazsınız. Bazen üzerinize çuval giyseniz yakıştırırsınız. Sanatçılık burada kullanılan yaratıcılıkta saklı… Moda zevke hizmet eden bir mevzudur.

Kış aylarının en moda parçaları pelüş kabanlar ve kocaman çantalar hala şıklık yarışında öne çıkmaya devam ediyor. İnce kazakların aksine bu yıl kabarık ve tüylü kazaklar daha moda. Ve en çok da uzun örgü hırkalara rastlıyoruz. Depresyon hırkası diye bilinen hırkalardan uzak, ayaklara kadar uzun ve örgü kazaklar şıklığın en iddialı parçalarından. Her renkte tercih edilen bu hırkalar kaban yerine bile kullanılabiliyor. Üzerine takılan uygun bir bere ya da şapka ile sergilediği salaş görüntü sokak tarzına da çok uyum sağlıyor.

YAZI: Kamuran Akdemir
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: