VADİ'NİN SENARİSTİ BAHADIR ÖZDENER'E DAVA ŞOKU!

Kurtlar Vadisi dizisinin senaristi Bahadır Özdener ve arkadaşının “Başka yöne gidiyorum” diyerek kendilerini otomobile almayan taksi şoförü ile yaptıkları tartışma kavgaya dönüşünce taraflar mahkemelik oldu.

Magazin

VADİ'NİN SENARİSTİ BAHADIR ÖZDENER'E DAVA ŞOKU! Bahadır Özdener ile arkadaşı İbrahim Halil Kaya, Mayıs 2011’de Kemal Yazıcı’nın şoförü olduğu taksiye Beşiktaş İskelesi önünde binmek istedi. Taksi şoförü Kemal Yazıcı, başka yöne gideceğini söyleyerek Bahadır Özdener ve İbrahim Halil Kaya’yı götürmek istememesi üzerine grup arasında tartışma çıktı.

Kavganın ardından Kemal Yazıcı’nın taksi şoförü arkadaşları Ali Özcan Ayaz ve Mehmet Ayaz, olay yerinden ayrılan Bahadır Özdener ve İbrahim Halil Kaya’nın peşine düştü. 2 taksi şoförü, yakaladıkları Bahadır Özdener ile İbrahim Halil Kaya’yı dövdü. Tarafların birbirlerinden şikayetçi olmaları ve uzlaşmak istememeleri üzerine hazırlanan iddianamede, Bahadır Özdener ve İbrahim Halil Kaya hakkında “Basit yaralama” suçundan 4 aydan 1 yıla kadar hapis, diğer müşteki-şüpheli Kemal Yazıcı ve şüpheliler Ali Özcan Ayaz ve Mehmet Ayaz hakkında ise “Basit Yaralama” suçundan 8 aydan 2 yıla kadar hapis cezası talep edildi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: