Vadistanbul'da açık hava konserleri başlıyor!

Yaza veda gecceleri Atlantis yapım organizasyonuyla gerçekleşecek “Vadistanbul Açıkhava Konserleri 2018” ile müziklenecek! Birbirinden ünlü sanatçıların sahne alacağı Vadistanbul Açıkhava Konserleri’nde, müzikseverler hem eğlenecek hem de unutulmaz anlar yaşayacak!

Magazin

Vadistanbul'da açık hava konserleri başlıyor! İstanbul’un yeni buluşma noktası Vadistanbul’un dev kapasiteli Vadistanbul Festival Alanı, müzik dolu gecceler için hazır! Oturmalı düzenin yanı sıra binlerce seyirciyi de ayakta coşturmaya hazırlanan modern konser mekanı, İstanbullulara ormanın kıyısında, keyifli gecceler yaşatacak, Cumartesi gecceleri müzikle dolacak.


“Vadistanbul Açıkhava Konserleri 2018” açılışını 15 Eylül Cumartesi akşamı Pop İkon Ajda Pekkan ile yapacak. Uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir konser vermeye hazırlanan Pekkan, sahnede fırtına gibi esecek.

Müzik dolu gecceler, 22 Eylül’de Türk pop müziğinin en güçlü yorumcu, besteci ve söz yazarlarından Candan Erçetin ile devam edecek. Erçetin, eğlenceli sahnesi ve orkestrasıyla sevenlerine unutulmaz bir konser verecek!

Her konserini hınca hınç dolduran Teoman ise, Eylül ayının son cumartesi akşamında sevenleriyle buluşacak! İstanbul’da rock rüzgarı estirecek olan Teoman, 29 Eylül Cumartesi akşamı mikrofonu eline alıp sevilen şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyleyecek.

Birbirinden ünlü sanatçıları buluşturan “Vadistanbul Açıkhava Konserleri 2018”in kapanışını, dans şovları ve şarkılarıyla bu yaza damgasını vuran Edis yapacak. Konuklarına müzik keyfinin yanı sıra görsel bir şölen de yaşatan Edis, 6 Ekim Cumartesi akşamı sevenlerinin kalbinde bir kez daha taht kuracak!

Etkinliklerin biletleri Biletix’te!

“Vadistanbul Açıkhava Konserleri 2018” Etkinlik Takvimi:
15 EYLÜL AJDA PEKKAN
22 EYLÜL CANDAN ERÇETİN
29 EYLÜL TEOMAN
6 EKİM EDİS

Bunlarda ilginizi çekebilir: