VADİ'Yİ KRİZ VURDU

Televizyon ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi'ni de ekonomik kriz vurdu.

Magazin

VADİ'Yİ KRİZ VURDU Bir süredir kulislerde dolaşan iddialara göre izlenme rekorları kıran dizi ocak ayına kadar ekranlara veda edecekti. Bundan sonra ne zaman yayınlanmaya başlanacağı ise kesin olarak belli değildi. Ancak yapımcı şirket Pana Film'den gelen açıklama tartışmalara son noktayı koydu. İşte Kurtlar Vadisi ile ilgili gelişmeler:


Dizinin yayınlandığı kanal olan Show TV yönetimi Kurtlar Vadisi ile birlikte Eşref Saati adlı dizinin de yayınına son verdi. Karar; her iki dizinin de en az altı hafta boyunca yayınlanmaması yönündeydi. Yine ididalara göre Kurtlar Vadisi ile Show TV arasındaki anlaşmazlığa sebep olarak kanalın, dizinin yapımcısı olan Pana Film'e uzun süredir ödeme yapmaması gösteriliyordu.

Kurtlar Vadisi ile ilgili bu tartışmalar sürerken dizinin yapımcısı olan Pana Film'den tüm iddialara nokta koyan bir açıklama geldi. Kanal ile aralarında ekonomik sorunlar olduğu belirtilen açıklamada şöyle denildi: “Pana Film’in Show TV ile ekonomik sorunları olduğu doğrudur. Show TV buna kalıcı bir çözüm bulamazsa yollarımız ayrılacaktır. Kurtlar Vadisi Pusu ve Eşref Saati’nin hangi kanalda yayınlanacağı sorunlar çözüldükten sonra belli olacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.'

Benzer olaylar ekonomik krizin yeni başladığı dönemde de de yaşanmış, Show TV bölüm başına 750 bin YTL'yi bulan ödemeden indirim yapılmasını istemişti.

Pana Film'in geri adım atmaması üzerine ise 'Kurtlar Vadisi Pusu' tekrar bölümüyle ekrana gelmişti.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: