Vagner Love'ın avukatı Beşiktaş'ı tehdit etti!

Beşiktaş'ta Vagner Love krizinde yeni bir gelişme yaşandı. Brezilyalı yıldızın avukatından tehdit gibi bir açıklama geldi.

Diğer Haberler

Vagner Love'ın avukatı Beşiktaş'ı tehdit etti! Yıldız futbolcu Vagner Love'ın avukatı Diogo Souza, Brezilya basınına yaptığı açıklamada oyuncunun alacaklarının ödenmesini talep etti, "Beşiktaş ile iyi bir ilişkimiz var ancak eğer oyuncunun maaşını ödememekte ısrar ederlerse, sözleşmesini feshetmek için FIFA'ya başvuracağız" dedi. Vagner Love'un avukatı Souza, oyuncusunun mevcut durumunun devam etmesinin Beşiktaş'ın zararına olacağını söyleyerek siyah beyazlıları adeta tehdit etti. Beşiktaş'ın satış listesine koyduğu ve Antalya kampına dahil etmeyip U21 takımı ile antrenmanlara çıkardığı Vagner Love ile ilgili Beşiktaş'ın nasıl bir karar vereceği ise henüz merak konusu.

Brezilya takımları ile sürekli transfer görüşmesinde bulunuğu öğrenilen Love'ın, kulüpten hem alacaklarını istediği hem de bonservisinin bedavaya verilmesini talep ettiği de ortaya çıktı. Beşiktaş transfer komitesinin ise, oyuncunun alacaklarını ödemeyi taahhüt etse de bonservisini bedavaya vermeyi kabul etmediği öğrenildi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: