VAHİDE-ALTAN GÖRDÜM ÇİFTİ NEDEN BOŞANIYOR?

Vahide ile Altan Gördüm’ün yakın bir aile dostu, boşanmanın ardında yatan asıl nedeni açıkladı. "Ortada aldatma falan yok. Altan, kanser tedavisi boyunca Vahide'yi yalnız bıraktı. Bu ilgisizlik de boşanmanın yolunu açtı."

Magazin

VAHİDE-ALTAN GÖRDÜM ÇİFTİ NEDEN BOŞANIYOR? Ayrılık kararı alarak gündeme bomba gibi düşen Vahide-Altan Gördüm çifti hakkında ilginç iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Bazı gazetelerde Altan Gördüm'ün çapkınlık yaptığı ileri sürülürken, aileye çok yakın bir kaynak boşanmaya karar veren kişinin Vahide Gördüm olduğunu ve çıkan haberlerin yalan olduğunu açıkladı.

BOŞANMANIN PERDE ARKASI

Bugün'den Şebnem Özcan'ın haberine göre; Gördüm ailesine yakın kaynağın açıklamalarında Vahide Gördüm'ün kanser tedavisi süresinde eşinden beklediği ilgiyi göremediği ve sonunda boşanma kararı verdiği yer alıyor. İşte kaynağın ağzından boşanmanın ardında yatan nedenler:

"Evliliğin bitmesinin sebebi tamamen ilgisizliktir. Vahide Hanım bu durumdan dolayı yakarışta bulunmadı. Ama neyin ne olduğunu ailesi ve aileye yakın olanlar görüyordu. Altan Bey, Vahide Hanım'ın hastalığının teşhisinin konulduğu ilk günlerde yanındaydı. Ancak sonraki günlerde eşini tek başına bıraktı. Hastalığı süresince yalnız kalmak ve ilgisizlik Vahide'yi bu kararı almaya itti."

sabah.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: