VAHİDE GÖRDÜM DİZİ SETLERİNE GERİ DÖNÜYOR!

Rahşan Gülşan HT Magazin'deki köşesinde yazdı...

Magazin

VAHİDE GÖRDÜM DİZİ SETLERİNE GERİ DÖNÜYOR! Vahide Gördüm yeni dizisinde hangi rolü oynayacak?

Biliyorsunuz Vahide Gördüm’ü en son saçları kesilmiş halde bıraktık. Bir kadının başına gelebilecek en tatsız haberlerden biriyle savaşır haldeydi. Üstelik savaşın ilk saniyesinden itibaren de inisiyatifi eline almış ve dişlerini ensesine geçirmişti azılı düşmanın.

Cesaretiyle bu dertten mustarip ve henüz bu derdin yakasına yapışacağını bilmeyen kadınlara da örnek olmuştu. Vahide Gördüm ile direkt bağlantım yok. Kendisinden haber alabildiğim tek isim Armağan Çağlayan. Ama alacağım cevaplardan öyle korkuyordum ki hep erteliyordum sormayı. Dün gece tüm cesaretimi toplayıp Vahide Hanım’ın nasıl olduğunu sordum. Ve aldığım cevaplar gerçekten çok sevindiriciydi. Vahide Gördüm’ün tedavisi şahane gidiyormuş. Ve Vahide Hanım kendini çok iyi hissediyormuş.

O kadar iyi hissediyormuş ki, bu sezon final yapacak olan Adını Feriha Koydum’un son üç bölümünde rol alacakmış. Final bölümü 20 Haziran’da yayınlanacakmış. Ve bu hesapla mayıs ayında yeniden setlere dönecekmiş Gördüm. Ama iyi haberler bu kadarla bitmedi. Gelecek sezon için de Med Yapım’la yeni bir dizi anlaşması yapmış. Seyretmiş olanlar bilirler Grey’s Anatomy dizisinde yar alan Addison Montgomery diye bir karakter vardı. Dizinin başrollerindeki Patrick Dempsey’nin (Derreck) eski eşiydi.

O karakter tutunca spin-off adı verilen yöntemle karakterin başrolünde olduğu yeni bir dizi çekilmeye başlanmıştı. Private Practice adını taşıyan dizi gerçekten çok eğlenceli bir doktorluk dizisi. Vahide Gördüm bu dizide Addison Montgomery’nin rolünü canlandıracakmış. Dizi için Fox TV ile anlaşma yapılmış bile. İnşallah her şey yolunda gider ve Vahide Hanım planlarını gerçekleştirir. Ama gelecek yıl planları yapmaya başladıysa kendisini şahane hissediyor olmalı. Daha önce söylemiştim ama tekrar belirtmek isterim ki bu habere çok sevindim!

Bunlarda ilginizi çekebilir: