VAHİDE GÖRDÜM'E BÜYÜK JEST!

9 ay boyunca Vahide Gördüm'ü sıkıntılar içinde bekleyen Levent Semerci hakkında konuşan Vahide Gördüm, "Bunu ancak ailem yapabilirdi" diye konuştu.

Magazin

VAHİDE GÖRDÜM'E BÜYÜK JEST! -Set bir yıl seni bekledi ve kaldığın yerden devam ediyorsun. Belki bu da hayatın sana bir ödülü. Sete bu psikolojiyi bire bir yaşamış biri olarak ve daha sağlam bir oyunculukla gidiyorsun.

O biraz bencilce bir bakış olur. Ayhan Hanım’ı yapmak zaten bir onur. Bir yandan da öyle kadim dostlarım oldu ki... Levent, Barış beni 9 ay borç harç içindeyken, hacizlerle birlikte beklediler. Almanya’dan Levent sürekli “Seni seviyorum” diye mesaj atıyordu. Benim için ölünceye kadar çok özel bir şey. Birbirimizi toprağa vereceğiz. 

- Bir seti 9 ay bekletmek herkesin yapabileceği türden hareket değil...

Evet. Öyle bir şey yarattık ki... Ben tedavi mücadelesi verirken Almanya’da Levent ve Barış filmin mücadelesini verdiler. Her iki taraf da şartlar ne olursa olsun olumsuz bir şey düşünmedi. Levent “Önemli olan sağlığın” dedi hep. Filmi bensiz bitirebilirdi. Bunu ancak ailem yapabilirdi. 

- Gelecek sezona Private Practice dizisinin bir uyarlaması da olacak galiba?

Evet ama ben yerli versiyonu daha çok beğeniyorum. 

- Gelecek yıla plan yapıyorsun. Ne kadar büyük bir lüksmüş, öyle değil mi?

Evet. Hayat güzel. Çok bildik laf ama kıymetini bilmek lazım.

HT Pazar
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: