Vahide Perçin ve Altan Gördüm barıştı mı?

Oyuncu Vahide Perçin ve Altan Gördüm 2012 yılında boşanmışlardı. Vahide Perçin ve Altan Gördüm cephesinde yeni bir gelişme yaşandı.

Magazin

Vahide Perçin ve Altan Gördüm barıştı mı? Oyuncu Vahide Perçin ve Altan Gördüm 6 yıl önce yollarını ayırmışlardı. Çift aynı çatı altında tekrar birlikte olmaya karar verdiler. Vahide Perçin, geçen yıllarda ayrıldığı eşi hakkında "Ayrılsak da beraberiz." diyerek bu birlikteliğin tekrar aynı çatı altında olacağının sinyallerini vermişti. Altan Gördüm de kızlarının ısrarıyla bir süre önce Vahide Perçin'in evine taşındı.

Yine kızları Alize'nin ısrarıyla Altan Gördüm ve Vahide Perçin çifti yeniden nikah masasına oturma kararı aldı.

Altan Gördüm ve Vahide Perçin, İstanbul'un en prestijli yerleşim yerlerinden olan Kemer Country'de kütük ev bakarak nikahtan sonra oturma planları yapıyor.

Altan Gördüm'ün, kendisi gibi oyuncu olan eski eşi Vahide Perçin rol aldığı Adını Feriha Koydum dizisindeyken kansere yakalanmış ve tedavi görerek eski sağlığına kavuşmuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: