Vahide Perçin yeni dizi ile ekranlara dönüyor

Usta oyuncu Vahide Perçin, "Göç Zamanı" dizisiyle ekranlara geri dönüyor.

Dizi Galeri

Vahide Perçin yeni dizi ile ekranlara dönüyor Vahide Perçin'in Talat Bulut ile başrollerinde oynayacağı “Göç Zamanı” dizisi Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Merakla beklenen dizi "Göç Zamanı", yılın en iddialı yapımları arasında gösteriliyor. Güçlü bir kadın hikayesini konu alan dizide Vahide Perçin, Cennet rolüyle izleyicilerle buluşmaya hazırlanırken, Yılmaz karakterine ise Talat Bulut can veriyor. Deneyimli oyuncu kadrosu, başarılı senaryosu ve rejisiyle titiz bir çalışmanın ürünü olan dizi, yakında star ekranlarında yayına girecek.


Perçin, yöre aksanını ekrana doğru yansıtabilmek için diyalekt çalıştı. Oyuncu rolü gereği 6 aya yakın bir süre halı dokuma dersi de aldı.


Usta oyuncu, karakterin gerektirdiği fiziksel değişim için de burnuna hızma taktı. Mardinli yöre kadınlarının yaptırdığı kına dövmeler ünlü oyuncunun yüzüne ve ellerine üniversite araştırma görevlileri gözetiminde uygulandı. Yöresel motiflerin yer aldığı kostümleri ise Bahar Korçan dizi için özel olarak tasarladı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: