VAHŞETE KURBAN GİTTİ

Dekolteleriyle ünlenen Suzan Tamim'in defalarca bıçaklandığı ve yüzünün paramparça edildiği söylendi.

Magazin

VAHŞETE KURBAN GİTTİ Arap dünyasının tanınan isimlerinden Lübnanlı seksi şarkıcı Suzan Tamim, Dubai'de yaşadığı dairesinde ölü bulundu. 1996'da katıldığı şarkı yarışmasıyla bir anda yıldızı paralayan Suzan, sıkça giydiği dekolte kıyafetler yüzünden sürekli olarak arap basınında yer alıyordu. Arap dünyasının 'gülü' olarak nitelenen yüz güzeli olarak bilinen şarkıcı hakkında bir açıklama yapmadı.

Ünlü şarkıcının defalarca bıçaklandığı ve yüzünün de sert bir cisimle paramparça edildiği belirtildi. Müzik kariyeri boyunca iki albüme imza atan Suzan 8 aydan beridir Dubai'de yaşamasını 'çok özel sebeplerden ötürü' diye açıklamıştı.

2 kez evlenen şarkıcının son eşi Mısırlı yapımcı Adil Matuk'la çalkantılı geçen evliliği uzun zaman Lübnan ve Mısır mahkemelerine konu olmuştu. Suzan son olarak Lübnan'ı terk ederek amcasıyla birlikte Londra'ya yerleşmişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: