Vahşi güzel Gülçin!

2005 yılında Hepsi grubu’nun “Bir” adıyla çıkarttığı ilk albümleri ile tanıdık Gülçin’i. Grubun diğer üyelerinden çok farklı bir ses tonu vardı. “Bir” albümünden sonra ardı ardına 3 sene boyunca çıkarttıkları albümleriyle zirvede kaldı Hepsi grubu.

Kültür-Sanat

Vahşi güzel Gülçin! 2009 yılında gruptan ayrıldığını açıklayınca hayranlarını çok şaşırttı.

Gülçin Ergül hakkında birçok haber çıktı. Eşi izin vermediği için ayrıldı diyen de oldu, gruptaki diğer kız arkadaşları ile anlaşamadı diyen de.

Net bir açıklamada bulunmayan Gülçin hala kafalarda ki soru işaretini atamamıza yardımcı olmadı. Hepsi grubu en güzel dönemini yaşarken Gülçin neden gruptan ayrıldı?

2011 yılında bir kez daha şaşırtarak ilk single’ı ‘Bravo’yu çıkarttı. Klip çalışmasını ise “Ara Ara” şarkısına çekti. Maalesef bu albüm çok ses getirmedi…

Gülçin vazgeçmedi ve yeni bir albümle tekrar karşımıza çıktı. Söz ve müziği kendine ait olan, ilk klip çalışmasını albüme adını verdiği “Bir Tanecik Aşkım” şarkısına çekti. Şarkıdan çok klip dikkat çekiyor…

Ben kırk yıl düşünsem Gülçin’in böyle bir klip çekeceğini düşünmezdim!

Hepsi grubundaki Gülçin gitmiş daha olgun ve daha seksi bir Gülçin gelmiş! Ağzım açık klibi izlemekten sözlerini doğru düzgün dinleyemedim bile. Giyindiği kırmızı elbisesi kıvrak dansına izle izle doyamadım.

Klibinde direk dansı bile yapan Gülçin’in gruptan ayrılma sebebinin eşinin kıskançlığından kaynaklı olmadığına ikna olmak için; klibi izlemek yeterli!

Linet Yurdakul
[email protected]
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: