Vakko Chocolate’tan Ramazan’a Özel Vakko Hurmalı Çikolata

Birbirinden lezzetli çeşitleriyle özel günlerin ve şık ikramların vazgeçilmez tercihi Vakko Chocolate, Ramazan’a özel hurmalı çikolatalarıyla lezzet kapılarını aralıyor. Dünyanın en iyi İsviçre Çikolatası esas alınarak üretilen Vakko Chocolate ve hurmanın mükemmel uyumu Ramazan sofralarını daha da keyifli kılıyor.

Diğer Haberler

Vakko Chocolate’tan Ramazan’a Özel Vakko Hurmalı Çikolata 1989 yılından bu yana özel günlerin ve en şık ikramların tercihi Vakko Chocolate, geleneksel lezzetlere modern bir yorum getirmeye devam ediyor. Vakko Chocolate’ın sütlü ve bitter çikolatası, yüksek besin değeri ve antioksidan özelliğiyle Ramazan aynın vazgeçilmez meyvesi hurma ile buluşarak eşsiz tatlar yaratıyor.

Ramazan’a özel 450 gramlık metal kutusunda Vakko’ya özgü şıklıkta satışa sunulan Vakko Hurmalı Çikolata, istenilen miktarda da satın alınabiliyor. Vakko Hurmalı Çikolata, tüm Vakko ve Vakko Chocolate mağazalarının yanı sıra Online Shop’ta Vakko dostlarıyla buluşuyor.• Vakko Hurmalı Çikolata 450 gr’lık metal kutu satış fiyatı 169 TL.

• Vakko Hurmalı Çikolata 1kg satış fiyatı 269 TL.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: