VAKKO CRUISE 2012 KOLEKSİYONU

Deniz keyfi için her sezon farklı tasarımlar sunan Vakko Cruise, 2012 koleksiyonunu tanıttı.

Magazin

VAKKO CRUISE 2012 KOLEKSİYONU Vakko Cruise, teknelerini özgün parçalarla döşemek ve en iyisiyle yolculuk etmek isteyenler için tasarladığı sezon koleksiyonlarının yanı sıra, özel sipariş üzerine kabin, güverte ve mürettebat takımları için de istenilen renk ve desenlerde teknelere özel tasarımlar hazırlıyor.

% 100 doğal kumaşların kullanıldığı bu tasarımlar; kamaralar için yorgan, yastık kılıfı, çarşaf grubu... banyolarda da havlu, bornoz, peştemal... mutfak için ise masa örtüleri, amerikan servisleri ve peçete koleksiyonlarından oluşuyor.
Bu sezon renkleri ise, ağırlıklı olarak mercan, turkuaz, lacivert, beyaz ve toprak tonları...

Vakko Cruise’un diğer bir iddialı olduğu alan ise; dünyaca ünlü İtalyan tasarımcı Giovanna Locatelli’nin Vakko Cruise 2012 koleksiyonu için özel olarak tasarladığı nevresim ve havlu takımları. Yenilikçi malzemelerin olağan üstü yaratıcılıkla bir araya geldiği bu koleksiyon Vakko Cruise’a özel olarak üretiliyor ve deniz tutkusunu en mükemmel şekliyle ortaya koyuyor.

Tüm bunlara ek olarak, teknelerin ismine veya logosuna özel tasarlanmış seyir defterleri, sedef pullara sahip özel deri kaplı tavlalar, yine deri veya krokodil kaplı Türk Kahvesi makineleri teknelerin yaşam alanlarına çok özel dokunuşlar katıyor.

Vakko Cruise, bir tekne sahibinin hayalini kurduğu tüm detaylara Vakko kalitesinde hayat veriyor.

Foto galeri için tıklayınız..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: