Vakko Erkek Sonbahar Kış 2014-2015

Vakko şıklığının kusursuz İtalyan el işçiliği ile buluştuğu, dünyanın en değerli kumaşlarında hayat bulduğu Vakko Erkek Koleksiyonu, farklı stil ve trendlerin birarada uyum gösterdiği Sonbahar/Kış modası için yine zengin seçenekler sunuyor.

Diğer Haberler

Vakko Erkek Sonbahar Kış 2014-2015 Koleksiyonda öne çıkan detayların başında geçtiğimiz kış sezonunda kendini göstermeye başlayan kruvaze ceket ve takım elbiseler, blazer ceketlerde kullanılan sıcak ve hareketli kumaşlar, ceketlerin yaka arkası detayları, metal düğmeler yer alıyor.

Milano ve Londra moda haftalarında podyumlarda oldukça sık görülen yeşil ve tonları bu sezon Vakko Erkek koleksiyonunda yerini alıyor. Yeşile ek olarak tütün renkleri, lacivert, kahverengi ve bej tonları koleksiyona hakim.
Koleksiyonun zenginliği ve detaylarını dünyadaki örneklerinden ayıran en büyük özelliği ise kumaş çeşitliği. Jarse dokuma, triko, bukle gibi kumaşlarla hazırlanan astarsız ceketler piyedepulden ekoseye, balıksırtından tüvit desenin desenle yarıştığı klasik ve kuralsız stillerde hayat buluyor.

1940’larda altın çağını yaşamış olan yelekler bu sezon Vakko Koleksiyonu’nda erkekler için kusursuz şıklığı garantiliyen üç parça takımlarla varlığını hissettiriyor. Ayrıca Ceket – yelek ikilisi için özel olarak hazırlanmış tek yelekleri deneyimlemek için bundan daha iyi bir sezon olamaz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: