Vakko Esmod Moda Akademisi yıl sonu defilesini harika bir showla gerçekleştirdi...

Türkiye’de yarının moda endüstrisini yaratacak, yeni nesiller yetiştirmek üzere güçlerini birleştiren, Türkiye’nin en köklü moda markası VAKKO ve dünyanın en köklü ve en etkin moda akademisi ESMOD, yıl sonu defilesini harika bir showla Vakko Zorlu’da gerçekleştirdi.

Kadın

Vakko Esmod Moda Akademisi yıl sonu defilesini harika bir showla gerçekleştirdi... Üç yıl boyunca “moda tasarımı ve yönetimi” diploma eğitimi alan Vakko Esmod Moda Akademisi mezunlerı, teorik eğitimin yanı sıra endüstri odaklı projelerde de yer aldı. Temel modellerden başlayarak ileri seviyede modellere uzanan farklı kreasyonlar hazırlamalarını destekleyen projelere ek olarak çeşitli moda markalarıyla da ortaklaşa yürütülen yarışma projelerinde de yer aldılar.


2014 eğitim yılını tamamlayan Vakko Esmod Moda Akademisi öğrencileri Vakko Zorlu’da düzenlenen defilede koleksiyonlarını aileleri, moda profesyonelleri ve basına tanıttı.

Kendini ifade edebilmenin en güzel tanımlarından biri olan modayı kullanarak, öğrenciler vazgeçilmez siyah-beyaz, sokak modası, çizgi film olan Winx perilerini kendi tasarım anlayışlarıyla yorumladı. Yabancı modellerin sahne aldığı defilede Makas imzasıyla saçlar romantik at kuyruğu ve toplanırken makyajda ise M.A.C Cosmetics temalara paralel olarak sade parıltılı renkleri ağırlıklı olarak kullandı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: