VAKKO MODA MERKEZİ VE POWER MEDİA CENTER ‘YILIN BİNASI’ SEÇİLDİ

Magazin

VAKKO MODA MERKEZİ VE POWER MEDİA CENTER ‘YILIN BİNASI’ SEÇİLDİ Vakko Moda Merkezi ve Power Media Center’a dünya çapında İKİNCİ büyük ödül ...

2011 başında dünyaca ünlü Wallpaper* dergisin düzenlediği“Design Awards”da, ‘En İyi Çalışma Alanı’ seçilen Vakko moda Merkezi ve Power Media Center başarılarına bir yenisi daha eklendi. Arch Daily tarafından düzenlenen “Yılın Binası” yarışmasında “ofis” kategorisinde Vakko Moda Merkezi ve Power Media Center birinci oldu.

Uluslararası 30,000 mimar Vakko Moda Merkezi ve Power Media Center’ı ‘yılın binası’ seçti!

Mimarlar için en eksiksiz bilgi sunma misyonu ile Mart 2008 yılında kurulan Arch Daily kısa sürede dünya mimarlarının vazgeçilmez adresi haline geldi. Uluslararası mimarlar için sürekli bir online bilgi kaynağı olan Arch Daily, her yıl düzenlediği “Yılın Binası” yarışmasının sonuçlarını açıkladı. Dünyaca çapında tam 30.000 mimarın oy kullandığı yarışmada, Vakko Moda Merkezi ve Power Media Center 2011 yılındaki ikinci büyük başarısına imza attı.

Vakko Moda Merkezi ve Power Media Center 12.500 metrekarelik alanında yönetim birimleri, yaratıcı kadro ofisleri ve showroomların yanı sıra Eylül ayında kullanıma açılacak Vitali Hakko Kreatif Endüstriler Kütüphanesi, 200 kişilik oturma kapasitesine sahip oditoryum, ve 700 eser sergileme kapasiteli müze ile tam anlamıyla yaşayan bir çalışma alanı.

Dünyada bir ilki temsil eden Vakko Moda Merkezi ve Power Media Center 2010 yılında başladığı başarı öyküsünü yazmaya devam ediyor ...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: