VALELER, 'EN CİMRİ ÜNLÜ'YÜ AÇIKLADI!

Lüks arabalarını gözü gibi koruyan ünlüler park hizmetleri için cebinde akrep taşıyor.

Magazin

VALELER, 'EN CİMRİ ÜNLÜ'YÜ AÇIKLADI! Sanat, sosyete, iş dünyasının ünlü simaları alışveriş için geldikleri alışveriş merkezlerinde araçlarıyla havasını atıyor. Ancak sıra park yani vale hizmetlerine gelince büyük bir bölümü hayal kırıklığı yaratıyor.

İstinye Park'ın valeleri, ünlülerin cebinde akrep olduğunu söylüyor. Vale hizmetinin 15 TL olduğunu belirten valeler, 'Şan, şöhret ve para sahibi ünlü simalar, vale bedeli olan 15 lirayı bozdurarak geliyorlar. Çok ilginçtir, 20 lira verip beş lira para üstü almak için yarım saat bekleyenler bile var' dedi.

Ceplerinde akrep olan ünlülerin başında ünlü Cem Yılmaz, Nebahat Çehre ve futbolcu Gökhan Zan, Tamer Karadağlı, Ece Erken, Tolga Sayışman, Necati Ateş geliyor. Valelere göre en bonkör isim Şahan Gökbakar. Her defasında 100 TL bahşiş ödüyor. Futbolcu Alex ve Emre de bonkörler arasında.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: