Valeler Murat Boz'a çok bozuldu!

Önceki gün bir AVM'de sevgilisi Aslı Enver'le görüntülenen Murat Boz çıkışta 30 TL'lik park ücreti yerine 200 TL bıraktı. Valeler popçuyu en bonkör ünlü seçmişti ki işin rengi sonradan anlaşıldı. Murat Boz'un arayıp 170 TL'sini geri istediği öğrenildi.

Magazin

Valeler Murat Boz'a çok bozuldu! Murat Boz ile Aslı Enver önceki gün Zincirlikuyu'da bir AVM'de mağazaları gezdi. El ele alışveriş yapan çift, Eser Yenenler'in düğünü için hazırlık yaptıklarını söyledi. 3 saat boyunca AVM'de kalan ikilinin neşesi yerindeydi. Murat Boz çıkışta valeye 30 TL'lik park ücreti yerine 200 TL verdi. Bir milyon TL'lik Mercedes cipiyle ayrılırken valeler Murat Boz'u en bonkör ünlü ilan etti. Ancak birkaç dakika sonra işin rengi değişti. İddiaya göre Murat Boz vale şirketini arayarak 170 TL'lik para üstünü istedi. Pop yıldızının ''Trafikte geri dönemeyeceğim. Kalan 170 TL'yi daha sonra gelip alırım'' dediği öne sürüldü.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: