'VAN İÇİN ROCK'A BÜYÜK İLGİ VAR!

Depremle sarsılan Van’ın yaralarını sarmak için Maçka Küçükçiftlik Park’ta 30 Ekim’de “Van İçin Rock” isimli yardım konseri verecek olan rock müziğinin temsilcilerine büyük ilgi var.

Magazin

'VAN İÇİN ROCK'A BÜYÜK İLGİ VAR! 40 ünlü rockçının sahne alacağı konserin biletleri çarşamba günü 20 TL’den satışa çıkarılmıştı. Sosyal medyada yapılan kampanyalarla geniş bir kitleye duyurulan konserin 1 günde 6 bin bileti satıldı, ikinci gün ise bu sayı 9 bine çıktı.
Pazar günü 12.00’de başlayacak olan konser, gece 23.30’a kadar sürecek. Konser sırasında SMS’le de yardım yapılabilecek. Konserde Şebnem Ferah, Demir Demirkan, Yüksek Sadakat, Moğollar, Aylin Aslım, TNK, Feridun Düzağaç gibi rock müziğinin öncü isimleri sahne alacak.

Konser öncesi seyircilere “Eliniz boş gelmeyin. Bir battaniye, ısıtıcı, çadır ne bulursanız yanınızda getirin” çağrısı da yapıldı. Konsere girişte seyircilerin yanında getirecekleri yardım malzemeleri belediyeye ait 2 kamyonda toplanacak ve ardından Van’a gönderilecek.
  • Van
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: