VAN TV GECCESİNDE EĞİTİME BÜYÜK DESTEK!

Türk televizyon tarihinde bir ilke imza atıldı. 19 yayın kuruluşu, 7.2’lik depremle sarsılan Van’ın yaralarını sarmak için ortak bir yardım geccesi düzenlendi.

Magazin

VAN TV GECCESİNDE EĞİTİME BÜYÜK DESTEK! Türkiye dün gecce örnek olacak bir dayanışma ruhuna tanıklık etti. 19 medya kuruluşunun canlı olarak yayınlandığı "Van İçin Tek Yürek" adlı yardım kampanyasına destek yağdı. Beyazıt Öztürk, Şebnem Sunar Küçük, Cem Öğretir ve İrfan Değirmenci'nin sunuculuğunu yaptığı yardım programı atv, Kanal D, Star, Fox, NTV, Kanal 24, Kanaltürk, CNN Türk, Beyaz TV, aHBR kanalları ve 8 radyoyla birlikte 19 medya kuruluşunda canlı olarak yayınlandı.

Van TV geccesinden toplanılan yardımların dışında işadamları ve ünlü simalar Van'a okul yaptıracakları sözünü verdiler. Acun Ilıcalı da bu isimler arasındaydı. Milli Eğitim Vakfı ve bazı şirketlerde Van'a okul için söz verdiler. Öte yandan Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer de telefonla katıldığı geccede okul yaptıracaklara arsa temin edileceğini duyurdu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: