Vartolu çılgınlığında son nokta!

Çukur dizisinin fenomen karakteri Vartolu'ya ilgi gün geçtikçe büyüyor. Erkan Kolçak Köstendil'in hayat verdiği karakter Vartolu, sosyal sorumluluk projesi olarak pek çok kişinin markajında yer alıyor.

Dizi Galeri

Vartolu çılgınlığında son nokta! Erkan Kolçak Köstendil'in oynadığı Vartolu'ya ilgi bir çığ gibi büyüyor. Sensin O’ sitesinde en çok bir araya gelinmek istenen ünlü Vartolu oldu.

Vartolu'dan büyük sürpriz!

Vartolu'dan büyük sürpriz!Ünlülerle tanışma gibi etkinlikleri açık artırmayla satışa sunup gelirin yüzde 80’ini STK’lara bağışlayan ‘Sensin O’ sitesinde en çok bir araya gelinmek istenen ünlü Vartolu oldu.

Vartolu, izinsiz fotoğrafa 50 bin lira istedi

Vartolu, izinsiz fotoğrafa 50 bin lira istediKIVANÇ’LA FOTOĞRAF 1600 TL

HT Magazin’in haberine göre, yeni nesil sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçen ‘Sensin O’ sitesinde ünlülerle etkinlikler açık artırma usulüyle satışa sunuluyor. En yüksek teklifi verenin etkinliğe katılma hakkı elde ettiği organizasyonda geçen hafta bir aile, ‘Hadi Be Oğlum’un galasında Kıvanç Tatlıtuğ ile tanışıp fotoğraf çektirmek için 1600 TL ödedi.

Erkan Kolçak Köstendil'e sette doğum günü kutlaması!

Erkan Kolçak Köstendil'e sette doğum günü kutlaması!1280 TL UNICEF’E BAĞIŞLANDI

Gelirin yüzde 80’i (1280 TL) oyuncunun isteği üzerine UNICEF’e bağışlandı. Ünlü isimlerle hayranlarını buluşturan siteyi Vartolu hayranlarının mesaj yağmuruna tuttuğu ortaya çıktı. Türkiye’den ve Ortadoğu’dan gelen talepler üzerine yetkililer Vartolu’yu canlandıran Erkan Kolçak Köstendil’li bir açık artırma için kolları sıvadı.

Siteye yapılan başvurularda en çok biraraya gelinmek istenen ünlü Erkan Kolçak Köstendil oldu. Yoğun talep üzerine harekete geçen yetkililer önümüzdeki günlerde ünlü oyuncuya teklif götürecek.

Bunlarda ilginizi çekebilir: