'Vatan Haini'nde sürpriz değişiklik!

Yeni sezonun en merak uyandıran projelerinin başında gelen Halit Ergenç ile Bergüzar Korel'in başrolünü paylaşacağı Vatan Haini dizisinde daha başlamadan sürpriz değişikler oldu.

Magazin

'Vatan Haini'nde sürpriz değişiklik! Evli çift Bergüzar Korel ile Halit Ergenç'in aşk tohumlarının atıldığı "Binbir Gecce" dizisinde 11 yıl sonra yeniden başrolleri paylaşacakları Vatan Haini dizisinin hazırlıkları tam gaz devam ediyor.


Halit Ergenç ile Bergüzar Korel'e iki sürpriz rol arkadaşı

Halit Ergenç ile Bergüzar Korel'e iki sürpriz rol arkadaşıAğustos ayında çekimlerine başlanacak dizinin oyuncu kadrosu şekillenmeye başladı. Daha önce Onur Saylak ve Işıl Yücesoy'un dizi kadrosuna katıldığı açıklanmıştı. Son gelen bilgilere göre senaryoda yapılan ufak değişiklikler nedeniyle Işıl Yücesoy'un kadrodan çıkartığı öne sürüldü.


Bergüzar Korel Balkan güzeli Azize’yi canlandıracak

Bergüzar Korel Balkan güzeli Azize’yi canlandıracakDizide Ergenç'in annesini canlandırması için anlaşılan Yücesoy ile anlaşmanın iptal edilme sebebi ise; son anda senaryoda değişikliğe gidildi ve dominant anne karakteri yerine daha naif bir kişilik yazıldı.


Vatan Haini'ne büyük ilgi...

Vatan Haini'ne büyük ilgi...Vatan Haini dizisindeki pavyon şarkıcısına hayat vermesi için Fulya Zenginer ile görüşüldüğü öne sürülmüştü. Fakat dizinin yönetmeni Taylan Biraderler, "Medcezir" dizisindeki performansı ile dikkatleri üzerine çeken Miray Daner'e onay verdi.


Daner, 'Medcezir' dizisinde Serenay Sarıkaya'nın asi kardeşine hayat veriyordu.

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: