Vatan Şaşmaz son yolculuğuna uğurlandı!

Vatan Şaşmaz son yolculuğuna uğurlandı. Şaşmaz için Güzeltepe Birlik Camii'nde öğle namazına müteakip cenaze namazı kılındı.

Magazin

Vatan Şaşmaz son yolculuğuna uğurlandı! Vatan Şaşmaz için Güzeltepe Birlik Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Gasilhaneden alınan Vatan Şaşmaz'ın cenazesi camiye getirildi. Vatan Şaşmaz'ın 5 aylık hamile olduğu belirtilen eşi Yasemin Şaşmaz da camiye geldi. Oldukça bitkin olan Yasemin Şaşmaz'ın kayınvalidesi Safiye Şaşmaz ile el ele tutuşarak töreni beklediği görüldü. Cenaze için cami avlusu sabah erken saatlerden itibaren doldu. Camiye ilk gelen isimlerden biri, Vatan Şaşmaz'ın acılı annesi Safiye Şaşmaz ayakta duramadı. Cami avlusunda bitkin halde bekledi. Yakınları görüntü alınmaması için önünde perde oluşturdu.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

SON SAHNEYİ BİRLİKTE OYNAMIŞLARDI

Vatan Şaşmaz'ın oynadığı dizideki rol arkadaşı ve son sahnede birlikte oynadığı Ferdi Akarnur da erken saatlerden itibaren camideydi. Şaşkınlığını gizleyemeyen Akarnur, "10 yıldır çalışıyoruz. Hiç kimseyi kırmamış bir insan. Ağzından bugüne kadar kötü bir laf duymadık. Bu nasıl bir şey. Aklımız hayalimiz almadı" diye konuştu.

Video yüklenemedi...KAYNAK: DHA
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: