Vatan Şaşmaz'ın yerine o isim geldi!

Vatan Şaşmaz'ın sunduğu 'İş Dünyası' programının yeni sunucusu belli oldu.

Magazin

Vatan Şaşmaz'ın yerine o isim geldi! Geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden Vatan Şaşmaz'ın yaklaşık 5 yıldır sunduğu 'İş Dünyası' programının yeni sunucusu Özlem Yıldız oldu.

Vatan Şaşmaz’ın mezarının gizemli ziyaretçileri...

Vatan Şaşmaz’ın mezarının gizemli ziyaretçileri...
Vatan Şaşmaz'ın cinayet görüntülerini yayan Didem Çolak için karar çıktı!

Vatan Şaşmaz'ın cinayet görüntülerini yayan Didem Çolak için karar çıktı!Vatan Şaşmaz’ın 20 yıllık arkadaşı olduğunu belirten Özlem Yıldız, “Çok sevdiğim, benim için çok kıymetli ve yol arkadaşlığı yaptığım bir dostumu kaybettim. Bu programla yollarımız kesiştiğinde, Vatan’ın daha önce sunduğunu öğrenince benim için çok daha büyük bir sorumluluk oldu. O bayrağı uzun yıllardır çok başarıyla taşımış, yaptığı işi de layıkıyla yapmış, insanların çok sevgisin kazanmış birisi. Ondan bu bayrağı devralmak benim için çokta duygusal bir durum. Onun başarısını devam etmek, bu sorumluluğu göğüslemek adına elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım” diye konuştu. (Kaynak: hurriyet.com.tr)

Vatan Şaşmaz cinayetinde flaş gözaltı!

Vatan Şaşmaz cinayetinde flaş gözaltı!
Pınar Altuğ'dan Vatan Şaşmaz yorumu!

Pınar Altuğ'dan Vatan Şaşmaz yorumu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: