VAY UYANIK VAY!

Güzel yıldız Megan Fox, yeni filminde üstsüz olarak kamera karşısına geçti. Ama küçük bir hileyle...

Magazin

VAY UYANIK VAY!Hollywood'un son dönem gözdelerinden Megan Fox, şu sıralar yeni filmi Jennifer's Body'nin çekimleriyle meşgul. Filmin en can alıcı sahnelerinden birinin çekimi de önceki gün yapıldı. Rol gereği çıplak olarak bir göle girmesi gereken Fox, senaryoda ne yazıyorsa hepsini harfiyen uyguladı. Serin hava yüzünden biraz ürperse de çekim tamamlanıncaya kadar hiç yakınmadı. Kalabalık bir ekibin hazır bulunduğu çekimlerde Fox, tamamen üstsüz olmayı tercih etmediği için göğüs uçları bazı dansçıların da kullandığı şeffaf ve özel bir maddeyle kapatıldı.

Korku - komedi tarzındaki Jeninfer's Body'in yönetmenliğini Karyn Kusama üstleniyor. Filmin senaryo yazarı ise Juno adlı küçük bütçeli filmiyle Hollywood'a ididalı bir giriş yapan ve ödül üzerine ödül kazanan Diablo Cody. Jennifer's Body'de Megan Fox'a Amanda Seyfried, Johnny Simmons eşlik ediyor.

Filmin 2009 yılında gösterime girmesi planlanıyor.

Fox, geçtiğimiz günlerde yapılan bir ankette dünyanın en seksi kadını seçilmişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: