VAZELİN MUHABBETİ BAŞA DERT AÇTI

Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu 'Full Ekran' programına kızı Sine ile birlikte katılan Şansal Büyüka, Erman Toroğlu ile birlikte yaptıkları Maraton programının kapatma cezası aldığını açıkladı.

Magazin

VAZELİN MUHABBETİ BAŞA DERT AÇTI  Büyüka, cezanın Toroğlu'nun vazelin gafı yüzünden verildiğini belirterek, 'Vazelin'li konuşma diğer konuşmalar arasında bence en masumuydu. Kapatmayı gerektirecek bir söz değildi. RTÜK Başkanı Zahid Akman'ı çok sevdiğim için fazla bir şey söylemek istemiyorum' diye konuştu. Şansal Büyüka, bir programda Sivas'ta eksi 15 derecede maça çıkan Trabzonsporlu Umut'un kulaklarının yara olmasına, bilinçsizce sürdüğü vazelin kreminin neden olduğunu savunmuştu. Erman Toroğlu, vazelin hakkında yorum yapmak isteyince Büyüka lafın nereye varacağını önceden kestirip, 'Aman hocam, dikkat' dedi ama Toroğlu'nun ağzından çıkan cümleye engel olamadı: 'Vazelin kullanılır ama kulakta değil, başka yerde hocam!..' (televizyongazetesi)


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: